Mükəmməl öyrətmə və öyrənmə
Tədris proqramında nəzərdə tutulan dərslərin keçirilməsinə sərf etdiyimiz məsuliyyət, əzm, həvəs və öhdəliyin misli-bərabəri yoxdur. Balanslaşdırılmış və əhatəli kurikulum proqramı sayəsində dərslərimiz şagirdlərin məktəbdə keçirdikləri vaxt ərzində öyrənmə təcrübəsini dəstəkləmək üçün hazırlanıb.
Şagird ehtiyacları bizim diqqət mərkəzindədir. Şagirdlərimizin müvəffəqiyyətli olmasını təmin etmək üçün biz onların aşağıdakı vasitələrlə dəstəklənməsini də təmin edirik:
• Daimi rəy
• Resurslar
• Planlı və dəqiq hesabat prosesi
Tədris və öyrənmə keyfiyyəti ilə birlikdə bunlar şagirdlərin təcrübəsini zənginləşdirir, öyrənməni maksimum dərəcədə artırır və gələcəkdə universitetdə və karyerada təhsil almaq üçün gələcək yolları təmin edir.

Outstanding teaching and learning
The responsibility, determination, enthusiasm, and commitment we bring to delivering the lessons included in the curriculum are exceptional. Through a balanced and comprehensive curriculum, our lessons are designed to support students’ learning experience during their time at school.
Students’ needs are at the centre of our attention. To ensure that our students are successful, we also make sure they are supported through the following:
• Regular feedback
• Resources
• A planned and clear reporting process
Together with the quality of teaching and learning, these enrich students’ experience, maximise learning, and provide future pathways for university studies and careers.