2026-27-ci tədris ili üzrə Mərkəzə yeni şagird qəbulu və mövcud şagirdlərin müqavilələrinin yenilənməsi prosesi cari ilin mart ayından etibarən başlanır.
Nəzərinizə çatdırmaq istəyirik ki, imzalanmış “Məktəbdə təlim-tərbiyə sahəsində xidmət göstərilməsi barədə” müqaviləyə istinadən növbəti tədris ilində övladının təlim-tərbiyəsini məktəbdə davam etdirmək istəyən valideynlərin iyun ayının 1-dək növbəti ilin ilkin ödənişini (20%) həyata keçirərək yeni razılaşma sənədi imzalaması nəzərdə tutulmuşdur.
Növbəti dərs ili üçün müqavilələrin yenilənməsi Mərkəzin Maliyyə Şöbəsində həyata keçirilə bilər. Valideynlər həftə içi hər gün saat 09:00-dan 17:00-dək Mərkəzin Maliyyə bölməsinə yaxınlaşa bilər.
Əlavə olaraq qeyd etmək istəyirik ki, 31 may tarixinədək həyata keçiriləcək birdəfəlik ödənişlərə 10% güzəşt tətbiq olunur.

Процесс приёма новых учеников в Центр и продления договоров с действующими учениками на 2026-2027 учебный год начинается в марте текущего года.
Обращаем ваше внимание, что в соответствии с подписанным договором «Об оказании услуг в сфере обучения и воспитания в школе» родители, желающие продолжить обучение своего ребёнка в школе в следующем учебном году, должны до 1 июня внести первоначальный платёж за следующий год (20%) и подписать новое соглашение.
Продление договоров на следующий учебный год осуществляется в Финансовом отделе Центра. Родители могут обратиться в Финансовый отдел Центра в будние дни с 09:00 до 17:00.
Также сообщаем, что на единовременные платежи, осуществлённые до 31 мая, предоставляется скидка 10%.