2026-27-ci tədris ili üzrə Mərkəzə yeni şagird qəbulu və mövcud şagirdlərin müqavilələrinin yenilənməsi prosesi cari ilin mart ayından etibarən başlanır.
Nəzərinizə çatdırmaq istəyirik ki, imzalanmış “Məktəbdə təlim-tərbiyə sahəsində xidmət göstərilməsi barədə” müqaviləyə istinadən növbəti tədris ilində övladının təlim-tərbiyəsini məktəbdə davam etdirmək istəyən valideynlərin iyun ayının 1-dək növbəti ilin ilkin ödənişini (20%) həyata keçirərək yeni razılaşma sənədi imzalaması nəzərdə tutulmuşdur.
Növbəti dərs ili üçün müqavilələrin yenilənməsi Mərkəzin Maliyyə Şöbəsində həyata keçirilə bilər. Valideynlər həftə içi hər gün saat 09:00-dan 17:00-dək Mərkəzin Maliyyə bölməsinə yaxınlaşa bilər.
Əlavə olaraq qeyd etmək istəyirik ki, 31 may tarixinədək həyata keçiriləcək birdəfəlik ödənişlərə 10% güzəşt tətbiq olunur.

Renewal of contracts
The process of accepting new students to the Center for the 2026-27 academic year and renewing the contracts of existing students has started since March of the current year.
We would like to inform you that with reference to the signed agreement "On the provision of services in the field of training and education in schools", parents who want to continue their child's education in the school in the next academic year must make the initial payment (20%) of the next year and sign a new agreement document by June 1. caught.
Renewal of contracts for the next school year can be done at the Financial Department of the Center. Parents can visit the Financial Department of the Center every weekday from 09:00 to 17:00.
In addition, we would like to note that a 10% discount is applied to one-time payments made until May 31.